Loading

O nás

Více než 20 let poskytujeme kompletní servis nákladních a užitkových vozů se specializací na značky Iveco a Fiat Ducato.

Od roku 2000 si budujeme dobré jméno. Takže si ho nenecháme vzít tím, že bychom neodvedli perfektní práci. Je pro nás důležitá dobře a kvalitně odvedená práce, osobní přístup ke každé zakázce a spokojenost všech našich zákazníků.

Naše poslání.

Flexibilně poskytovat služby našim zákazníkům, vykonávat práci nejvyšší úrovně, rozvíjet vlastní profesionální tým. A být ekologicky zodpovědnou společností.

Naše vize

Překonávat očekávání našich zákazníků. Poskytovat lepší servis než ostatní, neustále se zlepšovat a rozšiřovat portfolio nabízených služeb.

Naše hodnoty

Jsme přesvědčení, že má smysl dělat víc než ostatní, že je důležité přesně pochopit aktuální situaci našich zákazníků a že každá investice do zlepšení služeb se vyplatí.

Výhody

Výhody
našeho přístupu

Provádění pravidelných servisních prací na vozidle je zásadním úkolem, který by neměl být ignorován ani opomíjen.

Služby
Individualita

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Chápeme, že čas jsou peníze i pro každého našeho zákazníka. Proto děláme maximum, abychom opravy a servis vyřešili v co nejkratším čase a při tom odvedli kvalitní práci.

Cenová dostupnost

Je pro nás důležité, aby se k nám naši zákazníci vraceli. Proto nabízíme všechny naše služby za přijatelné ceny - což neznamená, že šetříme na odvedené práci.

Náhradní díly nejvyšší kvality

Máme vlastní sklady náhradních dílů s více jak tisícovkou položek. Využíváme prověřené dodavatele z tuzemska a zahraničí, kteří garantují kvalitu, cenu i rychlost dodávek.

Náš tým

Od roku 2000 nabízí naše rodinná firma prvotřídní servis pro všechny užitkové a nákladní vozy, autobusy i speciální techniku.

Náš profesionální tým tvoří mechanici s mnohaletými zkušenostmi.
O hladký průběh zakázek dbají dva přijímací technici. Pracovníci back office se starají o to, aby každá zakázka byla zpracovaná od přijímacího protokolu až po předání hotové zakázky.
Celkem je vám k dispozici 12 profíků.
Zakládáme si na pracovitosti, na kvalitně odvedené práci a na tom, aby se k nám zákazníci vraceli. A daří se nám to. Alespoň podle čísel. Jen za minulý rok jsme provedli více jak 1500 zakázek

Termín

Potřebujete pomoci se svým vozem? Tak se ozvěte!

Specializujeme se mimo jiné i na opravy poškozených vozidel při nehodách.

+420 602 770 755